Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Clementoni

Marka: Clementoni
Baby Clementoni Aktivite Direksiyonu10 ay ve üzeri için Bebeğinizi sürekli olarak eğlendirecek led ışıklar, birçok ses efekti, hayvan sesleri ve güzel melodiler içerir Direksiyonu çevirin; interaktif araba resimli yol boyunca sola ve sağa hareket eder, gerçek sürüş deneyimini canlandıraca..
640,31TL
KDV Hariç:542,63TL
Marka: Clementoni
Baby Clementoni Aktiviteli Bebek Davulu1-3 yaş Bebeklerde; el becerisini, ince ve kalın motor becerilerinin, duyusal algı gelişimini destekler. Sebep-sonuç ilişkisinin öğrenilmesini teşvik eder Müziği ve ritim duygusunu keşfetmeye yönelik bebeğiniz için etkinlikler ve eğlenceli melodilerl..
838,02TL
KDV Hariç:710,19TL
Marka: Clementoni
Baby Clementoni Bebek Parkı Aktivite Masası12 ay ve üzeri  Tema parklarının eğlenceli dünyasında kurulmuş zengin interaktif bir elektronik aktivite masası Şekillerin olduğu alan ışıklar ve sesler ile interaktiftir, çarklar döner ve düğmelere basıldığında karakterler hareket eder Masa bac..
1.142,19TL
KDV Hariç:967,96TL
Marka: Clementoni
Baby Clementoni Renkli HalkalarKullanım Yaşı: 6-36 ay Salanan taban üzerine sıralanbilen, farklı ebatlarda farlı yüzeylere sahip 5 adet renkli halkadan oluşmaktadır Bebeğinizin renkleri, şekilleri, ebatlarını algılamasını sağlar ve neden-sonuç ilişkisinin keşfedilmesine yardımcı olur Ayrıca i..
366,55TL
KDV Hariç:310,64TL
Marka: Clementoni
Clementoni Soft Clemmy Yumuşak Blok Duyusal Araba6 ay ve üzeri için Küçük kaşifler için ilk ve orijinal yumuşak oyun blokları olup bebekler ve anne-babaları için tasarlanmış, güvenli bir oyun ortamı ile bebeğin ilk aylarından itibaren çok duyulu bir deneyim oluşturmayı amaçlar Hayal gücünü uya..
625,11TL
KDV Hariç:529,75TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)